Warsztaty dla Panów

Warsztaty Gimnastyki Intymnej Metodą Kriston® dla Mężczyzn


Mili Panowie!
Warsztaty gimnastyki intymnej przyniosą korzyści nie tylko kobietom! Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi ćwiczeń, nieocenione korzyści mogą odnieść także mężczyźni 👍

❗️ Niestety, chwilowo zawieszamy organizację warsztatów grupowych (wieloosobowych) ❗️

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i wprowadzane kolejne ograniczenia, warsztaty nie mogą się odbywać w takiej formie, jak dotychczas. Ale, odpowiadając na Wasze zapytania, opracowałyśmy plan, który umożliwia prowadzenie edukacji w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami. Są to:

❗️ Warsztaty indywidualne ❗️

👉 W Warszawie i Kielcach możemy zorganizować warsztaty indywidualne – na specjalne zamówienie zainteresowanej osoby. Takie warsztaty będą spełniać warunki obostrzeń.

👉 Warsztaty mogą być organizowane dla jednej osoby, dwóch osób lub trzech osób – przy czym trzy osoby to maksymalna liczba uczestników.

❗️ Cena warsztatów indywidualnych ❗️

👉 Warsztaty organizowane dla jednej osoby kosztują w całości 1200 zł.
👉 Za warsztaty, organizowane dla dwóch osób, każdy Uczestnik zapłaci 900 zł.
👉 Jeśli w warsztatach weźmie udział trzech Uczestników, każdy zapłaci 800 zł.


👉 𝐉𝐀𝐊 𝐒𝐈Ę 𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐀Ć:
Zapisać można się na dwa sposoby:
1. pisząc na maila zapisy@gimnastykaintymna.pl
2. dzwoniąc pod nr tel. 696 390 282
Wpłata całości lub zaliczki oznacza wpisanie na listę uczestników. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Po przyjęciu zgłoszenia zostanie podany numer konta do wpłaty zaliczki. Opłacenie zaliczki oznacza wpisanie na listę uczestników.

𝙿𝚛𝚘𝚐𝚛𝚊𝚖 𝚠𝚊𝚛𝚜𝚣𝚝𝚊𝚝ó𝚠 𝚜𝚝𝚊𝚗𝚘𝚠𝚒 𝚌𝚒ą𝚐ł𝚘ść 𝚒 𝚠𝚢𝚖𝚊𝚐𝚊 𝚞𝚌𝚣𝚎𝚜𝚝𝚗𝚒𝚌𝚝𝚠𝚊 𝚠𝚎 𝚠𝚜𝚣𝚢𝚜𝚝𝚔𝚒𝚌𝚑 𝚜𝚙𝚘𝚝𝚔𝚊𝚗𝚒𝚊𝚌𝚑!

Komu polecamy warsztaty Gimnastyki Intymnej Metodą Kriston®?

Warsztaty Gimnastyki Intymnej dla Panów Metodą Kriston, to 12-godzinny kurs edukacyjny, opracowany specjalnie dla mężczyzn. Otrzymasz sporą dawkę wiedzy oraz – uwaga – wypracujesz umiejętności, dzięki którym będziesz mógł sam zadbać o swoje zdrowie intymne, a także poprawić jakość współżycia seksualnego. Pozytywne zmiany odczujesz już po kilku tygodniach regularnej gimnastyki. Po dobrze opanowanym treningu wystarczy ćwiczyć 5-15 min dziennie. Potwierdzają to zarówno badania kliniczne, jak i tysiące zadowolonych kursantów.

Warsztaty dla Panów polecamy każdemu mężczyźnie od 18 lat do… nie ma górnej granicy wiekowej! Kurs jest szczególnie cenny w profilaktyce, dlatego warto tę wiedzę uzyskać jak najwcześniej.

Uwaga! Na warsztatach nikt nie zgłasza swoich problemów na forum grupy.

Program warsztatów jest szczegółowo opracowany i ciekawy, a metoda nauczania jest unikalna, odmienna do innych treningów dna miednicy.

Warsztaty oparte są na 3 filarach:

1. Gimnastyka Intymna Metodą Kriston®.

Nauczanie odbywa się według szczegółowo opracowanego algorytmu edukacyjnego, którego celem jest budowanie świadomości mięśni intymnych i budowanie umiejętności ich koordynacji. Temu celowi służy ponad 300 ćwiczeń, ułożonych od najprostszego po bardziej złożone, a ich złożoność rośnie z każdym ćwiczeniem. Model nauczania jest tak zaprogramowany, by usprawnić połączenia nerwowe oraz stymulować i rozbudowywać obszar sensomotoryczny kory mózgowej (budowanie świadomego ruchu).

Uczestnik otrzyma 2 zestawy ćwiczeń (w tym jeden spersonalizowany).

Zestaw ćwiczeń „wzmacnianie”: poprawia kondycję mięśni intymnych, leżących w okolicy penisa, pod prostatą, nad jądrami, a także zwieracza odbytu i okolicznych mięśni. Uczymy się mobilizacji mięśni pod względem szybkości, wytrzymałości, siły i kierunku wykonywania ruchu. Elementem treningu jest także nauka prawidłowego rozluźniania mięśni intymnych oraz lepsza kontrola ich pracy.

Zestaw ćwiczeń „turbowanie”: angażuje już nie tylko mięśnie dna miednicy, ale całe ciało. Jego celem jest nauka koordynacji zacisku mięśni dna miednicy podczas pracy mięśni zewnętrznych w różnych pozycjach ciała (synergia mięśni), w połączeniu z pracą z oddechem. Ten zestaw jest bardziej ogólny. Dzięki niemu, oprócz poprawy kondycji mięśni, natychmiast poprawia się krążenie w całej jamie brzusznej!

Oba zestawy ćwiczeń uzupełniają się i są tak ułożone, by trening stymulował obszar okolic narządów płciowych. To przyspiesza ich ewentualną regenerację, również w przypadku stanów zapalnych oraz – co ważne – poprawia się wydzielanie testosteronu.

W procesie nauczania uczestnik nie tylko uczy się wyczuwać i panować nad mięśniami dna miednicy, ale też z każdym nowym elementem treningu nabiera pewności siebie. Na koniec warsztatów uczestnicy są przygotowani do wykonywania ćwiczeń w domu.

2. Nauka prawidłowych nawyków to kolejny ważny element Metody Kriston®.

Tylko dzięki prawidłowym nawykom możemy chronić narządy miednicy mniejszej, mięśnie dna miednicy, tkankę łączną tych okolic, a także więzadła i naczynia krwionośne – by w zdrowiu działały przez długie lata. Warto więc wiedzieć, jakie czynniki wpływają na utrzymanie w dobrej formie tej partii ciała.

3. Rozwiązywanie sytuacji stresowych jako czynnik zdrowotny.

Metoda Kriston® dużą wagę przykłada do stresu i napięcia emocjonalnego jako czynników, mających  bezpośredni wpływ na fizjologię człowieka. Nasze zdrowie intymne jest stricte powiązane z naszą ogólną kondycją mentalną i z tym, czy potrafimy wypracować sobie scenariusz życia w zdrowiu. Metoda Kriston® wskazuje możliwe właściwe rozwiązania.

Ważne jest by do tematu zdrowia intymnego podchodzić z akceptacją i otwartością. Strefa ta wciąż jest tematem tabu, dlatego niezwykle cenna jest umiejętność traktowania tego tematu – a także własnego ciała – z przyjazną akceptacją oraz szacunkiem.

Jakie korzyści przynosi regularnie i prawidłowo wykonywana Gimnastyka Intymna Metodą Kriston?

Ponieważ każdy z mięśni poruszanych świadomie (poprzecznie prążkowanych) wzmacnia się i rozwija, jeśli jest odpowiednio ćwiczony, wykonując Gimnastykę Intymną Metodą Kriston® możesz spodziewać się, że:

👉 nie będziesz gubić moczu, jako że mocniejsze mięśnie lepiej sobie radzą z utrzymaniem moczu
👉 strumień moczu będzie zadowalającej prędkości
👉 poprawi się praca mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie wiatrów i stolca
👉 obniżone narządy zaczną powracać na anatomiczną wysokość
👉 poprawi się kąt wzwodu penisa
👉 będziesz mieć lepszą kontrolę nad wytryskiem

W miarę wykonywania ćwiczeń poprawi się krążenie w obszarze miednicy mniejszej, a to w efekcie spowoduje:

👉 zmniejszenie stanów zapalnych prostaty oraz szybszą regeneracje przy powiększeniu prostaty
👉 zmniejszenie lub całkowite zniknięcie żylaków okolic intymnych – żylaki wokół penisa, jąder lub odbytnicy (hemoroidy)
👉 poprawę perystaltyki jelit, a więc pożegnanie problemu z zatwardzeniami, wzdęciami
👉 zwiększenie liczby plemników, większą siłę wyrzutu ejakulatu
👉 wzrost wydzielania testosteronu

Poprawa funkcjonowania narządów, wzrost świadomości i usprawnienie kontroli dają:

👉 wzrost witalności i lepsze libido
👉 poprawę jakości współżycia
👉 wzrost poczucia własnej wartości.

Przypominamy, że tylko prawidłowo wykonany trening niesie pozytywne zmiany. Ale jeśli będziesz regularnie ćwiczyć, szybko sam to poczujesz – i docenisz.

Gimnastyka Intymna Metodą Kriston ® przynosi wiele pozytywnych zmian. Jeśli zaczniesz regularnie ćwiczyć, sam to szybko poczujesz.

Kilka spraw organizacyjnych, dotyczących warsztatów Gimnastyki Intymnej Kriston:
Po krótkim wstępie, obejmującym sprawy administracyjne, rozpoczynamy edukację. Zauważysz, że nauka gimnastyki odbywa się naprzemiennie z przekazem wiedzy na temat prawidłowych nawyków i wpływu emocji na zdrowie intymne. Wiedza ta jest przekazywana w sposób ciekawy i nie obciążający. W międzyczasie wypełnisz anonimową ankietę, którą otrzymasz na początku zajęć. Dla rozpoznania oznaczysz ją hasłem, które będziesz znać tylko Ty sam, dzięki czemu ani trener, ani inny kursant nie będzie mógł ankiety z Tobą powiązać. Na podstawie tej anonimowej ankiety otrzymasz spersonalizowany zestaw ćwiczeń.
Ćwiczymy na karimatach, w wygodnej odzieży – najlepiej sportowej, nie krępującej ruchów i nie uwierającej okolic miednicy mniejszej. Ćwiczymy w skarpetkach, nie będziesz potrzebował butów sportowych.


Ochrona praw autorskich

  • Metoda Kriston® jest opatentowana i chroniona prawami autorskim na Węgrzech (numer rejestracyjny 182 527 z dn. 29.01.2004), oraz w Unii Europejskiej (numer rejestracyjny 009484379 z dn. 29.10.2010).
  • Obecnie w Polsce tylko jedna trenerka posiada ważną licencję na prowadzenie warsztatów Metodą Kriston: Elżbieta Król-Szentkirályi
  • Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się, bez zgody autora, kopiowania treści na niniejszej stronie internetowej, z wyjątkiem wskazania linku strony.