Trenerzy

Andrea Kriston

Twórczyni Metody Kriston® – to od nazwiska Andrei Gimnastyka Intymna wzięła swoją nazwę. Edukacja jest dla niej źródłem radości. Uczy kobiety i mężczyzn, od przedszkola po seniorów. Za swój sukces uważa poprawę jakości życia swoich klientów, a informacje zwrotne od nich były kompasem w rozwoju Metody Kriston ® . Dziś Andrea zajmuje się głównie nauczaniem kolejnych trenerów, by nieśli Metodę Kriston® dalej. Sama wciąż jednak podejmuje trudniejsze przypadki i prowadzi je w spersonalizowany sposób. Na życzenie prowadzi też zajęcia dla rodziców dzieci w szkołach wszystkich szczebli i prowadzi wykłady dla nauczycieli. Pracuje także ze sportowcami, bo dzięki Metodzie Kriston® zwiększa się ich wydajność. Dla Andrei, Metoda Kriston® to nie kolejna teoria, a praktyka, która pomaga ludziom się zmieniać i czerpać z życia większą radość. Obecnie Andrea uczy już kolejne pokolenie – swoje wnuki!

Elżbieta Król-Szentkirályi

Jestem certyfikowaną trenerką Gimnastyki Intymnej Metodą Kriston® . Metodę tę poznałam w 2017 roku na warsztatach, prowadzonych przez samą autorkę. Byłam wtedy wchodzącą w wiek dojrzały kobietą i zaczęłam doświadczać przekwitania. Obserwowałam zmiany, zachodzące w moim ciele i łączące się z nimi zmiany psychice. Zrozumiałam, że utrzymanie odpowiedniej kondycji zdrowotnej będzie wymagało uwagi, dobrze dobranej aktywności fizycznej i – przede wszystkim – właściwej wiedzy. Zaczęłam więc tej wiedzy poszukiwać. Tak trafiłam na metodę Andrei Kriston i prowadzone przez nią szkolenie. Przekonana wspaniałymi referencjami i rzeszą zadowolonych uczestników postanowiłam spróbować. Wiedziałam, że się wiele nauczę – jednak to, czego doświadczyłam, przeszło moje najśmielsze wyobrażenia! Kompleksowość i skuteczność Metody Kriston® jest imponująca, a jej główną podstawą jest holistyczne spojrzenie na zagadnienie zdrowia intymnego.

Na własnej skórze sprawdziłam niesamowite działanie treningu Andrei Kriston i jej Gimnastyki Intymnej. I pragnę tę wiedzę przekazywać dalej – dlatego zostałam trenerką Metody Kriston® . Pragnę, by ta zagościła w Polsce na dobre i służyła poprawie zdrowia intymnego polskich kobiet i polskich mężczyzn.

Zapraszam na warsztaty wszystkie Panie i wszystkich Panów! Każdego, kto chce zadbać o zdrowie intymne i kondycje mięśni dna miednicy, nauczę metody, pozwalającej na zapobieganie problemom oraz na samo-rehabilitację.