Kasia

„Zaskoczona, odkryłam, że w moim ciele były mięśnie, o których istnieniu nie wiedziałam! I że świadomie nimi poruszając, mogę dokonać nie tylko przemiany fizycznej, ale i duchowej. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co na dłuższą metę przyniesie mi trening. Doceniam w szkoleniu też to, że prowadząca często inspirowała nas i nauczała opowiastkami. Takie pozytywne historyjki potwierdzają, że zawsze można iść dalej i że czeka nas piękne życie, jeśli tylko będziemy skłonni w podjąć małe kroki ku zmianie. To wspaniałe, że Andrea tak subtelnie zanurzyła się w sekrety intymnego świata i podzileiła się tym z innymi kobietami! Dzięki za to i niech żyje życie!”

Nikola

„Dziękuję bardzo za szkolenie. Trudno ująć słowami, jak bardzo było dla mnie użyteczne. Otrzymałam nadzieję: mogę wyleczyć się z choroby, będę mogła mieć dziecko. Endometrioza jest pułapką. Wskazałaś mi wyjście z niej i za to jestem Ci bardzo wdzięczna. Na treningu otrzymałam przeogromne wsparcie duchowe. Teraz potrafię uwierzyć, że mi się uda. Mam szczerą nadzieję, że tej jesieni będę mogła przyjść na trening dla kobiet w ciąży (trening Bocian), dając sobą kolejne świadectwo, że to działa! I dając tym siłę wielu innym kobietom, będącym w podobnej sytuacji 😊 Dziękuję!”

Ewa

„Stworzona i opracowana przez Andreę metoda jest fantastyczna! Profesjonalna, dokładna metodologia nie tylko podkreśla ruch (z modułu gimnastyki), ale także naświetla ukryte za problemami ich przyczyny emocjonalne. Uzdrawianie za pomocą wyobraźni (planowanie ruchu wyobraźnią), monitorowanie odczuć mięśniowych i wykorzystanie koncentracji na czynności – to wszystko zostało realizowane w taki sposób, że jest czymś niewyobrażalnym, by nie wykonać w sobie tego, czego nauczasz! Uczestnictwo w tym kursie było dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Bardzo dziękuję za edukację i metodę!”

Zyta

„To było cudowne! Mam zespól policystycznych jajników. Tuż przed treningiem odstawiłam pigułki antykoncepcyjne. Od zakończenia warsztatów prawie codziennie robię ćwiczenia wzmacniające. Od tego czasu już dwa razy miałam miesiączkę i to na czas. Po prostu cudownie! Już zapisałam się na trening dla zaawansowanych 🙂 Dzięki!”

 

Ewelina

„Jestem po 50-ce i na Twoje warsztaty przyszłam w celach profilaktycznych. I choć z poruszanych tematów dotyczyło mnie niewiele, i tak wracając po warsztatach do domu czułam, że zdobyte doświadczenia mnie wzbogacają! Bardzo mi się podobało, jak głęboko sięgasz, aby odkryć przyczyny problemów. Nastrój treningu, Twój bardzo subtelny, ale szczery styl trafiał w wielu przypadkach dokładnie w sedno problemu. Mam pięcioro dzieci, na pewno skieruję je do ciebie…. Sama już zgłosiłam się na trening dla zaawansowanych, mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Kiss”

Sonia

Bardzo trudno byłoby opisać, co przeżyłam na zajęciach warsztatowych. Tak jak ostatnio powiedziałaś: „wiele osób myśli, że tu przychodzą i po prostu pracują mięśniami” – ale to było coś więcej. Zaskoczyło mnie to, jak te cztery spotkania wpłynęły nie tylko na moje zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Na co dzień żyję z endometriozą. Teraz zrozumiałam, że tak naprawdę moja choroba ma wiele zauważalnych, oczywistych symptomów – a między nimi cechy osobowości, które łączą cierpiące na endometriozę kobiety. Teraz wiem, nad czym muszę popracować, co powinnam sobie „w duszy” ułożyć, aby sobie poradzić z chorobą. Bardzo, bardzo polecam ten trening wszystkim, zarówno i mężczyznom i dla kobietom. Każdy powinien wziąć udział w tym szkoleniu.”

Edyta Kamila

“Niezwykle cenne szkolenie! Najważniejsze: na efekty nie trzeba było długo czekać. Ja zaczęłam kurs miesiąc przed terminem porodu, ale ten miesiąc wystarczył: poród przeszłam dużo łagodniej, niż się spodziewałam. Uważam, że każda z nas powinna znać tę technikę! I już nawet niezależnie od ciąż i porodów, polecam gimnastykę intymną każdej kobiecie, która chce zadbać o swoje zdrowie intymne i cieszyć się kobiecością.